mirc away komutu Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Başkaca komutu kullandığınız anda kanalda op( @ ) olmalısınız. Burada uyanıklık etmeniz gereken en onemli sınır şifre ile description doğrusu tavzih aynı olmamalıdır.

şayet anonsör adı ve parametre belirtilmem işe; unrealircd.conf ve atılmış olan kline dosyası yenilenir.

Yaşadığınız sual, koltuk yahut takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz. Kanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan zevat kanaldan temelli uzaklaştırılacaktır.

IRC network alışılagelen kullanıcıların aop, sopların, founder ve adminlerin olduğu bir portaldır. IRC sunucuları kullanıcılarına eşsiz bir ileti sistemi ve emniyet hizmeti sunmaktadır. Bu tip sebebiyle socket botlar harici sunucunun eminğini sağlayan mekanizma görevlilileride arz almaktadır. Kullanıcıların sohbet ihtiyacını tekabül etmek bâtınin kullanılan bir chat ağıdır.

Servisleri kanalda sermayeşturmak dâhilin komut /os raw :servicesismi privmsg #kanal mesaj şeklindedir.

Akklınızda kalsın sanarak şimdilik bu denli paylaşımda buluncum arkadaşlar ilerde sair yazımızda NİCKSERV den bir kaç adet elan komut paylaşımında bulunucam.

IRC Komutları, sohbet sitesinden para kazanma Mirc kodları ve addonları ile mirc script yetişekınızı elan kazançlı hale getirebilmek bâtınin sitemizi kovuşturulma ediniz.

Bu komutu herkes kullanamaz. Bu komutu genel anlamda sop ve Founder kullanabilir. Bu komutu kullanarak kanalda banların hepsini açabilir Herkesi kanaldan kickleyebilir herkesin opunu ve voicesini alabilir vede kanalın mlocklarını mirc komutları sıfır hale getirebilirsiniz.

Kanal founderini şu demek oluyor ki sahibini bileğiştirmek sinein /chanserv grup #kanaladi founder nick komutu kullanılır. sohbet sitesi indir Kanal sahibi belirtilen nicke devredilmiş olabilir.

Örneğin; irckomutlari.com IRC Serverinde, sohbet sitesi ek gelir Varsayılan Levels bileğerlerinde, Bir kişinin Chanserv komutu kullanarak unban yapabilmesi ciğerin varsayılan paha 50 seviye idi. Tığ bunu bu komutla 60 yapmış olduk. 60 accesse sahip umum #ircsohbet kanalında Chanserv komutu kullanarak unban yapabilir.

Himmet kanalina girmelisiniz, bu komutu yazin ve o kanaldaki yetkililere sorunuzu sorun: /join #Help

Kline için süre olarak 0 belirlenirse kline sözıcı evet. İsteğe bağlamlı olarak 1d10h15m30s kabilinden farklı formatlarda da müddet belirlenebilmektedir.

Soru : kanalıma #A ve #B kanalında sohbet siteleri olan kullanıcılar giriş yapamasınlar isterim, nite yapabilirim ?

Kanalı kurarken koyduğunuz description i değanlayıştirmek sinein kullanılır. Bu komutu kullanabilmesi midein set yetkisinin olması veya Kanalın şifresine girmiş olması gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *